Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Передали матеріали до прокуратури: у Запоріжжі розслідують справу підприємства-забруднювача

Передали матеріали до прокуратури: у Запоріжжі розслідують справу підприємства-забруднювача

Передали матеріали до прокуратури: у Запоріжжі розслідують справу підприємства-забруднювача

Правоохоронці розслідують справу про одне з підприємств, яке забруднює у Запоріжжі повітря. Нині до прокуратури передали матеріали, які зібрали про забруднювача.

Про це повідомив в.о. мера Анатолій Куртєв.

Від мешканців Запоріжжя надходили звернення до міськради, що ТОВ “Прайм-Біо” за адресою Базова 10 забруднює повітря. Підприємство займається виготовленням альтернативного палива з лігніну.

Раніше екологи разом із юристами міськради виїжджали на місце для перевірки, але тоді підприємство не працювало, але за його діяльністю продовжували стежити.

базовая завод

Пізніше на «Прайм-Біо» знову надійшли скарги, що воно знову працює та забруднює повітря.

загрязнитель базовая

Через деякий час комісія знову виїхала для перевірки. Було видно, що це підприємство випускає дим бурого кольору.

базовая

Правоохоронці склали акти про кримінальне правопорушення за статтею «Здійснення правочинів з перевищенням повноважень». Порушникам може загрожувати штраф чи позбавлення волі.

Нагадаємо, війська агресора продовжують вести вогонь по цивільних. Так, російські артилеристи обстріляли двадцять населених пунктів Запорізької області.