Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » 37 повідомлень про руйнування: окупанти обстріляли Запорізьку область

37 повідомлень про руйнування: окупанти обстріляли Запорізьку область

37 повідомлень про руйнування: окупанти обстріляли Запорізьку область

РСЗВ “Ураган”
Ілюстративне фото

Війська агресора продовжують вести вогонь цивільними. Так, російські артилеристи обстріляли двадцять населених пунктів Запорізької області.

Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Російські артилеристи обстріляли міста та села Запорізької області. До поліції надійшло 37 повідомлень про руйнування цивільної інфраструктури.

Так ворожі снаряди прилітали до Ольговського, Полтавки, Дорожнянки, Новоданилівки, Білогір’я, Темерівки, Залізничного, Степногірська, Новоандріївки, Оріхів, Мала Токмачка та інших пунктів.

Нагадаємо, російські війська знову завдали удару по Запоріжжі. Снаряд пошкодив одне із підприємств міста. У будівлі повилітали вікна, а також зникла електрика.