Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Реалізувати рекомендації МАГАТЕ можна лише за деокупації ЗАЕС, – Петро Котін

Реалізувати рекомендації МАГАТЕ можна лише за деокупації ЗАЕС, – Петро Котін

Реалізувати рекомендації МАГАТЕ можна лише за деокупації ЗАЕС, – Петро Котін

ЗАЭС. Иллюстративное фото

Щоб виконати всі рекомендації місії МАГАТЕ з ядерної безпеки на Запорізькій АЕС, потрібна деокупація атомної станції та самого Енергодару.

Про це заявив президент НАЕК “Енергоатом” Петро Котін.

Щоб створити зону безпеки на ЗАЕС, як рекомендувала МАГАТЕ, потрібна повна деокупація станції: вивести російські війська та техніку, а також представників «росатому».

«Деокупація не тільки майданчика ЗАЕС, а й міста Енергодар важлива ще й тому, що персонал станції, який мешкає у місті-супутнику, повинен працювати в нормальних умовах та  приходити на свої робочі місця в нормальному фізичному та психологічному стані», – підкреслив Петро Котін.

Нагадаємо, СБУ затримала у Запоріжжі агента фсб. Жінка прибула до Запоріжжя під виглядом волонтерки, але насправді вона обчислювала дислокацію підрозділів ЗСУ у місті.