Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти тікають з Мелітополя до Криму

Окупанти тікають з Мелітополя до Криму

Окупанти тікають з Мелітополя до Криму

Военные россии

З тимчасово окупованого Мелітополя тікають російські війська. Колони техніки рашистів прямують у бік півострова Крим.

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

Рашисти тікають із тимчасово окупованого Мелітополя. Колони російської техніки помітили на пункті пропуску у Чонгарі. Мер міста пов’язує втечу окупантів із українським контрнаступом.

Також Федоров додав, що для вивезення краденого російські військові розкривають у Мелітополі гаражі та викрадають машини цивільних. Мер рекомендує мешканцям міста заздалегідь убезпечити свій транспорт.

Нагадаємо, опалювальний сезон у Мелітополі може не розпочатися. За планом він має стартувати у жовтні. Однак через відсутність газопостачання це може не статися.