Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Опалювальний сезон у Мелітополі може не розпочатися, – Іван Федоров

Опалювальний сезон у Мелітополі може не розпочатися, – Іван Федоров

Опалювальний сезон у Мелітополі може не розпочатися, – Іван Федоров

Иван Федоров

У тимчасово окупованому Мелітополі насуваються складно із житлово-комунальним господарством. Опалювальний сезон у жовтні може не розпочатись.

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров для «Суспільне Запоріжжя».

Опалювальний сезон у тимчасово окупованому Мелітополі може так і не розпочатись. За планом він має стартувати у жовтні. Однак через відсутність газопостачання це може не статися.

Нагадаємо, окупанти готують обстріли ЗАЕС та інших АЕС України. ГУР має інформацію про підготовку провокацій та чергових обстрілів ЗАЕС.