Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » На Запорізькому напрямку ЗСУ ведуть бої з окупантами

На Запорізькому напрямку ЗСУ ведуть бої з окупантами

На Запорізькому напрямку ЗСУ ведуть бої з окупантами

всу военный

Українські військові на Запоріжжі продовжують давати відсіч російським окупантам. На Запорізькому напрямку точаться бої в районі кількох населених пунктів.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

На Запорізькому напрямку бійці ЗСУ ведуть бої з військами агресора біля семи населених пунктів.

Так зіткнення з ворогом тривають біля Новосілки, Времівки, Новополя, Новоандріївки, Полтавки, Гуляйполя та Залізничного.

Нагадаємо, окупанти влаштували між собою стрілянину в Кирилівці. Місцеві мешканці чули звуки, схожі на постріли. Імовірно, окупанти “з’ясовували стосунки” під алкоголем.