Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти влаштували між собою стрілянину в Кирилівці

Окупанти влаштували між собою стрілянину в Кирилівці

Окупанти влаштували між собою стрілянину в Кирилівці

Военные россии

У тимчасово окупованій Кирилівці російські окупанти влаштували стрілянину один з одним. Місцеві мешканці чули звуки, схожі на постріли.

Про це пише видання “Ріа-Мелітополь”.

Російські військові влаштували між собою стрілянину в курортній Кирилівці. Місцеві жителі чули автоматні та кулеметні черги. За попередньою інформацією, окупанти “з’ясовували стосунки” під алкоголем.

Вранці стало відомо, що вони пограбували п’ять приватних будинків Кирилівки.

Нагадаємо, у Мелітополі прогриміли вибухи. Усього пролунало чотири вибухи – їх чули місцеві жителі. Наразі уточнюється, які саме об’єкти окупантів постраждали.