Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » ЖКГ » Без електрики залишилося 18 тисяч абонентів у Запорізькій області

Без електрики залишилося 18 тисяч абонентів у Запорізькій області

Без електрики залишилося 18 тисяч абонентів у Запорізькій області

Отключение электричества

Окупанти продовжують обстрілювати Запорізьку область та пошкоджувати лінії електропередач. Так, внаслідок обстрілів без електрики залишилися майже 19 тисяч абонентів у регіоні.

Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Через ворожі обстріли без електрики залишилися 18 728 споживачів у 72 населених пунктах Запорізької області. Снаряди окупантів зашкодили лінії електропередач.

У той же час фахівці «Запоріжжяобленерго» минулої доби зуміли відновити електроенергію у 14 061 абонентів в Оріхівському районі та 5 960 споживачів на Степногірській дільниці.

Нагадаємо, ЗСУ звільнили один із населених пунктів у Запорізькій області, які раніше окупували російські війська. Українські військові визволили село Дорожнянка.