Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » ЗСУ вдарили по блокпосту окупантів у Василівці

ЗСУ вдарили по блокпосту окупантів у Василівці

ЗСУ вдарили по блокпосту окупантів у Василівці

Українські військові завдали удару по ворожому об’єкту в одному з тимчасово окупованих міст. Ціллю ЗСУ став російський блокпост у Василівці.

Про це повідомили у Кушугумській громаді.

ЗСУ випустили снаряди блокпостом «Тарілка» у тимчасово окупованій Василівці. Як повідомили у громаді, на цьому блокпосту окупанти найбільше обшукували та знущалися з цивільних.

Зокрема, над тими, хто виїжджав із непідконтрольних Україні частин Херсонської області.

Нагадаємо, російські війська продовжують чинити на території Запорізької області військові злочини та обстрілювати населені пункти. За добу до поліції надійшло 27 таких повідомлень.