Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » На фронті загинув боєць із Запорізької області

На фронті загинув боєць із Запорізької області

На фронті загинув боєць із Запорізької області

Ілюстративне фото

У війні з російським агресором віддав життя боєць із Запорізької області. Загиблий український військовий був родом із Токмака.

Про це повідомив директор Агентства регіонального розвитку у Запорізькій області Аскад Ашурбеков.

Боєць з Токмаку Вадим Лукаш віддав життя за незалежність України у боях із російськими окупантами. Вадим був депутатом Токмацької міської ради.

Нагадаємо, СБУ повідомила про підозру 5 колаборантам у Запорізькій області. Співробітники СБУ виявили докази, що ці люди добровільно посіли «посади» в окупаційних адміністраціях.