Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти завдали ударів по Енергодару: у місті зникла електрика

Окупанти завдали ударів по Енергодару: у місті зникла електрика

Окупанти завдали ударів по Енергодару: у місті зникла електрика

Энергодар

Енергодар знову почали обстрілювати російські війська. Вдруге за добу у місті зникло електропостачання по всьому місту.

Про це повідомив мер Енергодару Дмитро Орлов.

Працівники комунальних та інших служб просто не встигають завершити одні аварійно-відновлювальні роботи, як черговий обстріл зводить їхню роботу до нуля і треба починати все спочатку, – уточнив Орлов.

Прогнозувати термін відновлення електропостачання зараз комунальні служби не можуть.

Мер Енергодару закликав мешканців дотримуватись правил двох стін під час обстрілів. Зробити запаси питної води і коли з’явиться можливість і припиняться обстріли, сформувати запас продуктів, що не вимагають приготування.

Нагадаємо, російські окупанти ставлять під загрозу безпечну роботу Запорізької. Вони створили на ЗАЕС умови, які б підвищували ризик виникнення аварійної ситуації.

Інспекційна група МАГАТЕ, яка відвідала завод, спостерігала російську військову техніку в машинних залах та інших місцях навколо заводу.