Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Ворожі обстріли знеструмили два мікрорайони в Енергодарі: пошкоджено підстанцію “Луч”

Ворожі обстріли знеструмили два мікрорайони в Енергодарі: пошкоджено підстанцію “Луч”

Ворожі обстріли знеструмили два мікрорайони в Енергодарі: пошкоджено підстанцію “Луч”

Энергодар

Вранці 7 вересня після пошкодження підстанції «Луч» внаслідок численних обстрілів без електропостачання залишаються 1-2 мікрорайони Енергодару.

Таку інформацію підтвердив мер Енергодару Дмитро Орлов.

З огляду на те, що вже кілька місяців саме в цій частині міста немає і побутового газу, люди найбільше страждають від наслідків рашистських провокацій і вже фактично перебувають на межі гуманітарної катастрофи, – сказав Орлов.

Нагадаємо, у другій половині дня в окупованому Енергодарі пролунав сильний вибух. Після цього в місті зникло електропостачання та водопостачання.

Як писав раніше Inform.zp.ua, за окупацією Енергодару Запорізької області можуть стояти сили спеціальних операцій росії. Країна-агресор може залучити їх до чергових провокацій на території ЗАЕС та Енергодару.