Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Верещук заявила про можливу евакуацію мешканців Енергодару

Верещук заявила про можливу евакуацію мешканців Енергодару

Верещук заявила про можливу евакуацію мешканців Енергодару

Ирина Верещук

Міністерка реінтеграції тимчасово окупованих областей Ірина Верещук повідомила, що не відкидає можливості евакуації з територій навколо Запорізької АЕС та Енергодару.

Про це Верещук заявила в ефірі національного телемарафону.

Ситуація із Запорізькою станцією стає напруженою. Поки що рішення про евакуацію остаточно не прийнято. Верещук сказала, що зараз чекають на рішення обласної військової адміністрації.

Також Україна вимагає гуманітарний коридор для евакуації жінок та дітей із навколишніх територій ЗАЕС.

Нагадаємо, Запорізький залізничний вокзал стане одним із опорних для евакуації людей із тимчасово окупованого Криму.

Також відомо, що окремі райони Запорізької, Харківської та Миколаївської областей можуть оголосити про обов’язкову евакуацію. Людям держава допоможе із житлом.