Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » В Енергодарі пролунав потужний вибух: у місті зникли світло та вода

В Енергодарі пролунав потужний вибух: у місті зникли світло та вода

В Енергодарі пролунав потужний вибух: у місті зникли світло та вода

Энергодар

У другій половині дня в окупованому Енергодарі пролунав сильний вибух. Після цього в місті зникло електропостачання та водопостачання.

Про це повідомив міський голова Енергодару Дмитро Орлов.

Вибух пролунав у місті 6 вересня о 12.20. Енергодар залишився без світла та води. Обставини наразі з’ясовуються.

Як писав раніше Inform.zp.ua, за окупацією Енергодару Запорізької області можуть стояти сили спеціальних операцій Росії. Країна-агресор може залучити їх до чергових провокацій на території ЗАЕС та Енергодару.

Раніше президент України Володимир Зеленський сказав, що Запорізька АЕС в окупованому Енергодарі за будь-якого розвитку подій продовжить роботу і забезпечуватиме потреби енергосистеми України.

Відомо, що Туреччина запропонувала статус «третьої сторони» щодо окупованої Запорізької АЕС між Україною та Росією, як це було в «зерновій угоді».