Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти обстріляли евакуаційну колону у Василівці

Окупанти обстріляли евакуаційну колону у Василівці

Окупанти обстріляли евакуаційну колону у Василівці

Іллюстраційне фото

Російські війська знову відкрили вогонь по цивільних. У тимчасово окупованій Василівці окупанти обстріляли евакуаційну колону.

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

Військові Росії обстріляли у тимчасово окупованій Василівці евакуаційну колону, яка хотіла виїхати на підконтрольну Україні територію.

Снаряд попав по заправці, але на той момент поруч із нею не було скупчення машин. Після цього окупанти обстріляли саму Василівку – місце, де проводять фільтрацію.

Нагадаємо, російські війська продовжують обстрілювати міста та села Запорізької області. Під прицілом російської артилерії опинилося 11 населених пунктів.