Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Місія МАГАТЕ вирушила до Енергодару незважаючи на обстріли

Місія МАГАТЕ вирушила до Енергодару незважаючи на обстріли

Місія МАГАТЕ вирушила до Енергодару незважаючи на обстріли

Із Запоріжжя до тимчасово окупованого Енергодару вирушили представники місії МАГАТЕ, незважаючи на повідомлення про обстріл.

Про це повідомили у НАЕК «Енергоатом».

Після повідомлень про інтенсивні обстріли маршруту, яким мають їхати фахівці МАГАТЕ, представники місії все одно вирішили вирушити в тимчасово окупований Енергодар.

Зайшовши так далеко, ми не зупинимося“, – заявив глава МАГАТЕ Маріано Гроссі.

Також Гроссі додав, що знаючи про посилення активності в цьому районі він планує продовжити місію на об’єкт і зустрітися з його персоналом. Інспекцію на ЗАЕС очолює сам голова МАГАТЕ.

Нагадаємо, військові Росії обстрілюють маршрут, яким у тимчасово окупований Енергодар повинні були приїхати фахівці МАГАТЕ для інспекції Запорізької АЕС.