Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Російські війська ведуть вогонь по маршруту місії МАГАТЕ

Російські війська ведуть вогонь по маршруту місії МАГАТЕ

Російські війська ведуть вогонь по маршруту місії МАГАТЕ

Військові росії обстрілюють маршрут, яким у тимчасово окупований Енергодар мали приїхати фахівці МАГАТЕ для інспекції Запорізької АЕС.

Про це повідомив голова ЗОВА Олександр Старух.

Окупанти ведуть вогонь з артилерії по заздалегідь домовленому маршрутом, яким до Енергодару мають приїхати представники МАГАТЕ, щоб проінспектувати ЗАЕС.

Через це передова група ООН не може продовжити рух до Енергодару з міркувань безпеки.

Нагадаємо, російські артилеристи вели обстріл тимчасово окупованого Енергодару. Під вогнем опинилися житлові квартали. Після обстрілу окупанти самі заявили про загиблих.