Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Наслідки мінометного обстрілу Енергодару: фото

Наслідки мінометного обстрілу Енергодару: фото

Наслідки мінометного обстрілу Енергодару: фото

Російські артилеристи вели обстріл тимчасово окупованого Енергодару. Під вогнем опинилися житлові квартали. Після обстрілу окупанти самі заявили про загиблих.

Про це повідомив мер Енергодару Дмитро Орлов.

Обстріл Енергодару торкнувся трьох вулиць: окупанти бомбардували житлові будинки на вулиці Центральній, Курчатова та Воїнів-інтернаціоналістів.

Також снаряди потрапили до приватних будинків у кооперативах у передмісті Енергодару.

Обстрел города вели из минометов, автоматов, а также подключили авиацию – над городом кружили вертолеты.

Нагадаємо, Енергодар під вогнем: окупанти обстрілюють місто. Атомне місто обстрілюють із мінометів. Під прицілом опинилися цивільні об’єкти.