Головна » Резонанс » Перекидають техніку та готуються до наступу – дії ворога на Запорізькому напрямку

Перекидають техніку та готуються до наступу – дії ворога на Запорізькому напрямку

Оккупанты хотят открыть фильтрационный пост в Васильевке
Оккупанты рф

Російські сили продовжують перекидати великі колони військової техніки з Криму та Мелітополя. Окупанти, ймовірно, продовжать підготовку до оборони навколо Мелітополя з огляду на стратегічний вузол між ростовською областю та півднем України.

Таке припущення озвучив міський голова Мелітополя Іван Федоров, пишуть в Інституті вивчення війни.

Відомо, що окупанти перекидають частини новоствореного 3-го армійського корпусу. Він частково складається із недосвідчених добровольців. Росіяни це роблять для посилення позицій у Харківській та Запорізькій областях.

“Розгортання 3-го армійського корпусу може вказувати на те, що російські війська прагнуть відновити бойову міць для використання в наступальних операціях навколо Донецька або оборонних операцій у Херсоні, замінивши досвідчені війська погано навченими добровольчими частинами”, – стверджують в Інституті вивчення війни.

Раніше війська Росії вдарили по населених пунктах Запорізької області: Гуляйполю, Новоандріївці, Полтавці, Малим Щербакам, Кам’янському, Оріхову, Степовому та Ольгівці.

ППО збило російську ракету біля Запоріжжя. Сьогодні ввечері жителі Запоріжжя та найближчих населених пунктів чули звуки вибухів. Після цього в області оголосили повітряну тривогу.