Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Росіяни вивозять зерно із Запорізької області до Криму (ВІДЕО)

Росіяни вивозять зерно із Запорізької області до Криму (ВІДЕО)

Росіяни вивозять зерно із Запорізької області до Криму (ВІДЕО)

Зерно из Запорожской области

З Мелітопольського району у бік Криму рухаються колони машин, завантажених зерном. У бік Мелітополя їде лише легковий транспорт. А у напрямку півострова траса заповнена вантажівками, доверху набитими вкраденим у Мелітопольському, Бердянському та Василівському районах зерном.

Про це повідомляє місцеве ЗМІ Ріа-Мелітополь.

Окупанти вивозять уже новий урожай, скуплений за безцінь у місцевих фермерів. Багато українських фермерів кидають засіяні поля, оскільки не бачать сенсу збирати врожай.

Нагадаємо, фейковий «глава» анексованого росією Криму Сергій Аксьонов анонсував передачу на окуповані території Херсонської та Запорізької областей зернозбиральних комбайнів. За допомогою цієї техніки рашисти мають намір збирати український урожай.

Редакція inform.zp.ua з’ясувала, що буде із зерновими у Запорізькій області. Подробиці читайте за посиланням.