Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У Бердянську підірвали автомобіль із колаборантом – чоловік помер (ФОТО)

У Бердянську підірвали автомобіль із колаборантом – чоловік помер (ФОТО)

У Бердянську підірвали автомобіль із колаборантом – чоловік помер (ФОТО)

У Бердянську підірвали колаборанта, який обіймав одну із посад у правоохоронних органах. Олександр Колесніков був “заступником керівника ДАІ”, які створили окупанти.

Про це повідомляє Бердянська міськрада.

За словами мешканців тимчасово окупованого міста, підрив стався на провулку Матросова (біля ДОЦ «Дзержинець») у машині із синіми номерами. Від вибуху вилетіли вікна, але автомобіль не спалахнув.

Транспортний засіб належав Олександру Колесникову – заступнику керівника ДАІ окупаційної поліції.

Відомо, що кілька днів тому було підірвано штаб окупантів у селищі Приазовське Мелітопольського району. Там рашисти готувалися до «голосування» та видавали російські паспорти.

Раніше в тимчасово окупованій Михайлівці було вбито колаборанта, який погодився співпрацювати з рашистами. Іван Сушко був «головою» Михайлівки за окупаційної влади.