Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти бомбили 8 населених пунктів Запорізької області

Окупанти бомбили 8 населених пунктів Запорізької області

Окупанти бомбили 8 населених пунктів Запорізької області

Ілюстративне фото

Російські війська обстріляли як Запоріжжя, а й інші точки регіону. Загалом окупанти бомбили 8 населених пунктів Запорізької області.

Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Російські артилеристи продовжують знищувати громадянську інфраструктуру Запорізької області. Окрім обласного центру, окупанти бомбили ще й населені пункти в регіоні.

Під ударами російських військ опинилися Степногорськ, Новопавлівка, Камишеваха, Новояковлівка, Зарічне, Жовтеньке та саме Запоріжжя. До поліції надійшло 32 повідомлення про руйнування.

Нагадаємо, стали відомі наслідки ракетних ударів по Запоріжжю. Під час обстрілів окупанти пошкодили не лише інфраструктуру міста, а й завдали шкоди громадянським.