Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У ГУР пояснили, навіщо окупанти обстріляли Запорізьку ТЕС

У ГУР пояснили, навіщо окупанти обстріляли Запорізьку ТЕС

У ГУР пояснили, навіщо окупанти обстріляли Запорізьку ТЕС

Запорожская ТЭС

Рашисти обстрілюють Запорізьку ТЕС, щоб зашкодити сховищу з відходами. Наслідки вони хочуть використати для пропаганди.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки України.

Метою окупантів на Запорізькій ТЕС є золовідвали – місце, де складають золу, що виникає у процесі роботи теплоелектростанції.

У цих відходів високий рівень отруйних речовин та радіації, що мінімум у 2,5 рази перевищує норму. При висиханні ці відходи створюють пил, який може переміщатися великі відстані.

Як розповіли в ГУР, внаслідок мінометних ударів по золовідвалах Запорізької ТЕС виникають хмари пилу, що розносяться по околицях Енергодару.

Поряд з атомною станцією провели моніторинг перевірили радіаційний фон і виявилося, що він став вищим за норму. Окупанти хочуть виставити цю ситуацію як «наслідки обстрілів ЗСУ».

Нагадаємо, партизани на Запоріжжі залишили окупантам послання до Дня прапора України. В окупованих містах вони розвішали патріотичні листівки.