Головна » Резонанс » Окупанти у Запорізькій області розробили методичку для своїх агітаторів

Окупанти у Запорізькій області розробили методичку для своїх агітаторів

Російські окупанти створили методичку для своїх агітаторів, які мають працювати із населенням Запорізької області. Документ призначався для інструкторів, яких відібрали у «єдиній росії».

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки України.

Для агітаторів, які мають працювати з населенням окупованих територій, створили методичку. У тому числі й для тих, хто перебуває у Запорізькій області.

методичка оккупантов

У документі йдеться, що єдиний орган, який виступає куратором окупаційних адміністрацій – це російська партія «єдина росія».

При цьому в методичці зазначається, що зв’язок окупаційної влади з кремлівською партією є секретною інформацією і не повинен розголошуватися.

Для агітаційної роботи в методиці рекомендують вибирати «найменш захищені верстви населення»: пенсіонерів, багатодітні сім’ї тощо.

Також у методичці зазначено, що агітаторам дозволено «збирати матеріальні засоби» у населення, але заборонено приймати продукти, щоб уникнути отруєння.

Нагадаємо, росіяни завозять на Запорізьку АЕС ще більше техніки та військових. Наразі на території ЗАЕС загалом перебуває понад 40 одиниць військової техніки.