Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Росіяни завозять на Запорізьку АЕС ще більше техніки та військових

Росіяни завозять на Запорізьку АЕС ще більше техніки та військових

Росіяни завозять на Запорізьку АЕС ще більше техніки та військових

запорожская аэс

Увечері 22 серпня на Запорізьку атомну електростанцію окупанти завезли додаткову кількість військової техніки та збільшили кількість військових.

Про це повідомляють в Енергоатомі.

У ремонтну зону станції окупанти завезли два БТР та шість спецвантажівок. Наразі на території ЗАЕС загалом перебуває понад 40 одиниць військової техніки. У першого енергоблоку розташовано 16 військових машин, біля другого – сім. Ще 12 одиниць техніки окупанти загнали під естакаду.

Також окупанти посилили свою присутність на станції, додавши ще більше озброєних солдатів, деякі з них перебувають у масках.

Станом на 8:00 23 серпня Запорізька АЕС працює з ризиком порушення норм радіаційної та пожежної безпеки.

Як писав раніше Inform.zp.ua, в окупованому Енергодарі російські загарбники обстріляли Запорізьку ТЕС. Внаслідок обстрілу цього району відомо про загибель чоловіка та ще кількох поранених.