Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » “Гендиректор МАГАТЕ готовий очолити делегацію на ЗАЕС” – Дмитро Кулеба

“Гендиректор МАГАТЕ готовий очолити делегацію на ЗАЕС” – Дмитро Кулеба

“Гендиректор МАГАТЕ готовий очолити делегацію на ЗАЕС” – Дмитро Кулеба

Запорожская АЭС. Энергодар

Генеральний директор МАГАТЕ погодився на пропозицію України проінспектувати Запорізьку АЕС. Рафаель Маріано Ґроссі готовий очолити інспекцію на станції.

Про це повідомив Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Рафаель Маріано Гроссі погодився допомогти Україні з контролем за ядерною безпекою на Запорізькій АЕС. Генеральний директор МАГАТЕ погодився очолити інспекцію на атомній станції.

Нагадаємо, Генсек НАТО заявив про необхідність виведення російських військ із ЗАЕС. Необхідно якнайшвидше допустити на ЗАЕС інспекцію МАГАТЕ.