Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти захопили в Енергодарі лабораторний центр

Окупанти захопили в Енергодарі лабораторний центр

Окупанти захопили в Енергодарі лабораторний центр

Окупант на ЗАЕС. Ілюстративне фото

Російські окупанти продовжують незаконно встановлювати контроль над українськими підприємствами та об’єктами в Енергодарі. На цей раз вони захопили місцеве відділення лабораторного центру.

Про це повідомив міський голова Енергодару Дмитро Орлов.

Рашисти захопили Енергодарське відділення «ВП Василівський відділ «МУ Запорізький ОЦ КПХ МОЗ» (лабораторний центр). Його штат складає 33 особи.

Співробітники відмовилися від співпраці з окупантами і відзавтра на роботу вже не виходитимуть, — написав Орлов.

Як писав раніше Inform.zp.ua, ситуація на Запорізькій АЕС залишається складною через постійний ризик обстрілу окупаційними військами та можливу аварійну ситуацію на станції. У Запорізькій обласній військовій адміністрації повідомили, що питання щодо плану евакуації людей з Енергодару зараз опрацьовується у невідкладному порядку.