Головна » Резонанс » Евакуація людей з Енергодару: місцева влада розробляє алгоритм дій у разі аварії

Евакуація людей з Енергодару: місцева влада розробляє алгоритм дій у разі аварії

Россия нарушила договоренности эвакуации в Запорожской области
Эвакуация людей

Ситуація на Запорізькій АЕС залишається складною через постійний ризик обстрілу окупаційними військами та можливу аварійну ситуацію на станції.

У Запорізькій обласній військовій адміністрації повідомили, що питання щодо плану евакуації людей з Енергодару зараз опрацьовується у невідкладному порядку.

Як зазначили представники Державної служби ДСНС України, ситуація на Запорізькій атомній електростанції набула розголосу по всьому світу і перебуває на контролі центральної влади.

У разі можливої ​​небезпеки розробляють алгоритм дій. Інформацію про це планують розповсюджувати серед населення всіма можливими каналами: через телеграм-канали та інші ресурси, особливо на тимчасово окупованих територіях.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у тимчасово окупованому Енергодарі в обід 15 серпня місцеві мешканці чули вибухи. Їх просять не перебувати на вулицях та бути обережними.

Окупанти з 04:00 ранку почали обстрілювати Енергодар, загрожуючи світові ядерною катастрофою. Це не вперше, коли рашисти атакують Енергодар, а потім звинувачують у провокаціях українських військових.