Мы в соцсетях
INFORM.ZP.UA – это информационный портал и сайт новостей города Запорожья. Каждый день мы рассказываем главные и свежие новости политики, экономики, культуры, криминал, происшествия, спорта Запорожья и Украины. Фото и видео репортажи за сегодня. Онлайн актуальные и последние новости Запорожья и Запорожской области за день. Информация и персоны Запорожья. INFORM.ZP.UA публикует статьи запорожских журналистов, расследования и честную аналитику. Мы очень ценим наших читателей и отбираем и размещаем для них самую важную информацию о событиях города Запорожья и области.
----:--
Мы в соцсетях
Головна » Афиша » 8 березня у Запоріжжі жінки вимагатимуть створити притулок для постраждалих від домашнього насильства

8 березня у Запоріжжі жінки вимагатимуть створити притулок для постраждалих від домашнього насильства

8 березня у Запоріжжі жінки вимагатимуть створити притулок для постраждалих від домашнього насильства

8 березня о 14:00 запоріжанки вийдуть на акцію біля будівлі Запорізької міської ради, аби заявити, що місту потрібен спеціалізований притулок для постраждалих від домашнього насильства.

Наприкінці січня жоден з депутатів Запорізької міськради не підтримав проєкт про створення спеціалізованого притулку для постраждалих від домашнього насильства – навіть ті, хто самі агітували за це. Хоча за петицію проголосували більше 750 людей.

Є міжнародна практика, постанова Кабміну та досвід запорізьких організацій, які говорять про те, що потрібен саме окремий спеціалізований заклад – із таємною адресою, оскільки агресори переслідують постраждалих. Проте, народні обранці не врахували це і зробили так, як зручно їм. Депутати розширили комунальний заклад “Затишна домівка” і тепер пропонують направляти постраждалих туди, де живуть діти-сироти та вагітні жінки – наражаючи всіх на небезпеку.

Акція проходитиме під гаслом “Дивись, куди тиснеш!”. Таким чином організаторки закликатимуть депутатів і депутаток не лише звертати увагу на колір кнопки під час голосування, а й думати – на кого вплине їхнє рішення, хто може постраждати.

Цього року 8 березня в Запоріжжі також запланований “Марш жінок”. Ініціатором маршу виступить благодійний фонд “Посмішка дитини”.