Головна » Суспільство » CNN розповіло про атаки РФ на АЗС у Запоріжжі: за 24 дні зафіксували 54 удари

CNN розповіло про атаки РФ на АЗС у Запоріжжі: за 24 дні зафіксували 54 удари

Наслідки атаки по АЗС у Запоріжжі 9 липня. Фото: ОВА

Американське видання CNN опублікувало матеріал про російські атаки на автозаправні станції в Україні. Як зазначила секретар Запорізької міської ради Регіна Харченко, лише за 24 дні в Запоріжжі російські війська 54 рази атакували АЗС.

Про це повідомила секретар Запорізької міської ради Регіна Харченко.

У матеріалі CNN такі удари назвали кампанією проти цивільного населення. Видання зазначає, що однією з цілей російських атак стали українці, які заправляють свої автомобілі.

За даними міської влади, до 27 липня внаслідок атак на автозаправні станції в Запоріжжі загинули чотири людини, ще 29 отримали поранення.

«Їхня мета – зробити страх частиною кожної міської поїздки. Але не Росії визначати, куди рухається Запоріжжя. Тому всі міські сервіси працюють у звичному режимі», – наголосила Регіна Харченко.

Нагадуємо, у Запорізькому районі через постійні атаки російських FPV-дронів припинили роботу автозаправні станції вже у семи громадах.

Читайте також:

  • У Запоріжжі розглядають варіанти роботи мобільних АЗС через атаки РФ по заправках.
  • Росія посилює дронові атаки на Запоріжжі: ціллю стануть цивільні авто та АЗС.
  • У Запоріжжі захистять більшість АЗС: що відомо.

📢 Inform.zp.ua створює спільноту тих, кому не байдуже Запоріжжя. Ми щодня працюємо, щоб ви першими дізнавалися важливі новини та знали правду про події в регіоні. Якщо вам важлива наша робота — долучайтеся до монобази та підтримуйте редакцію за посиланням ❤️