Підрозділи Сил безпілотних систем ЗСУ 20 липня уразили два військові об’єкти російської армії на тимчасово окупованій території Запорізької області. Під удар потрапили зенітний ракетний комплекс «Бук-М1» і радіолокаційна станція.
Про це повідомив командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді.
За його словами, українські військові знищили ЗРК «Бук-М1» поблизу Зеленополя та радіолокаційну станцію біля Данило-Іванівки.
Загалом у ніч на 20 липня оператори 1-го окремого центру Сил безпілотних систем уразили вісім елементів російської системи протиповітряної оборони. Окрім двох об’єктів на окупованій території Запорізької області, ще шість цілей знищили у Краснодарському краї РФ, серед них комплекси «Тор», «Каста», «Гамма» та «Небо».
Раніше ми писали, що к ніч на 19 липня Сили оборони України завдали ударів по низці військових і логістичних об’єктів російської армії. Серед уражених цілей – зенітний ракетний комплекс «Бук» у Запорізькій області, два танкери в Чорному морі, плавучий кран в Азовському морі та автомобільний міст на Донеччині.
Також у липні військові 23-ї бригади Національної гвардії України «Хортиця» знищили над Запоріжжям понад сотню російських FPV-дронів. Зокрема, один із безпілотників летів у бік автозаправної станції.
📢 Inform.zp.ua створює спільноту тих, кому не байдуже Запоріжжя. Ми щодня працюємо, щоб ви першими дізнавалися важливі новини та знали правду про події в регіоні. Якщо вам важлива наша робота — долучайтеся до монобази та підтримуйте редакцію за посиланням ❤️