У Запоріжжі зареєстрували електронну петицію з вимогою скасувати підвищення вартості проїзду у громадському транспорті. Авторка звернення Валерія Морозова вимагає скасувати рішення виконкому Запорізької міськради №367 від 15 травня 2026 року, яким затвердили нові тарифи на проїзд у трамваях, тролейбусах та автобусах.
Петицію оприлюднили на платформі електронних звернень DEM.
Як зазначає авторка петиції, рішення ухвалили з порушенням регуляторної процедури. У тексті звернення зазначається, що проєкт рішення не оприлюднили завчасно, громадськість не мала можливості подати свої пропозиції, а економічні обґрунтування та розрахунки тарифів не були представлені публічно.
Також у петиції йдеться, що рішення оприлюднили вже після його ухвалення, що, за словами Валерії, суперечить законам «Про доступ до публічної інформації» та «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
Проголосувати можна за посиланням.

Нагадаємо, запорізькі активісти платформи «ВУС» анонсували акцію протесту через підвищення вартості проїзду у громадському транспорті. Вона відбудеться 23 травня об 11:00 біля будівлі Запорізької міської ради.
Рааніше ми писали, що з 16 травня проїзд у маршрутках кошттує 25 гривень. У комунальному транспорті тариф становитб 20 гривень при оплаті готівкою та 15 гривень – при безготівковому розрахунку.
📢 Inform.zp.ua створює спільноту тих, кому не байдуже Запоріжжя. Ми щодня працюємо, щоб ви першими дізнавалися важливі новини та знали правду про події в регіоні. Якщо вам важлива наша робота — долучайтеся до монобази та підтримуйте редакцію за посиланням ❤️