Запоріжжя отримало 35 дизельних генераторів від міжнародних партнерів для лікарень, комунальних служб та соціальних установ міста.
Про це повідомили у Запорізькій міській раді.
Зокрема, обладнання передали для медзакладів, закладів освіти, культури й спорту, департаменту ветеранської політики, рятувально-водолазної служби та комунального підприємства «Водоканал».
Генератори використовуватимуть як резервні джерела живлення під час аварійних або стабілізаційних відключень електроенергії. Зокрема, вони мають забезпечити безперебійну роботу систем водопостачання та водовідведення.
Допомогу Запоріжжю надало Федеральне агентство технічної допомоги Німеччини THW за сприяння Запорізької ОВА.
Нагадаємо, у межах підготовки до опалювального сезону Запоріжжя продовжує облаштовувати критично важливі об’єкти соціальної інфраструктури альтернативними джерелами енергії. Минулого місяця ще дві когенераційні установки (КГУ) потужністю 5 МВт почали забезпечувати потреби міської лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги.
📢 Inform.zp.ua створює спільноту тих, кому не байдуже Запоріжжя. Ми щодня працюємо, щоб ви першими дізнавалися важливі новини та знали правду про події в регіоні. Якщо вам важлива наша робота — долучайтеся до монобази та підтримуйте редакцію за посиланням ❤️