У Запорізькому районі скасували заїзд маршруток до села Новоолександрівка через загрозу обстрілів та атаку на рейсовий автобус.
Про це повідомили у телеграм-каналі Новоолександрівської громади.
Рішення ухвалили через погіршення безпекової ситуації та нещодавню атаку на маршрутний транспорт у громаді. Місцева влада повідомила, що рух рейсового транспорту безпосередньо до села відновлять після стабілізації ситуації та зникнення загрози для пасажирів і водіїв.
Попри обмеження, мешканці села й надалі можуть користуватися автобусами, які прямують повз Новоолександрівку транзитом
Нагадаємо, що для мешканців Запорізької області запустили продаж приміських квитків через застосунок «Укрзалізниці» на всіх напрямках.
Раніше ми писали, що у Запоріжжі можуть повернути безкоштовний проїзд у трамваях і тролейбусах для всіх мешканців на період воєнного стану. Відповідний проєкт рішення вже підготували для розгляду міською радою.
Читайте також:
- Невдовзі поблизу парку «Дубовий Гай» у Запоріжжі з’явиться нова зупинка громадського транспорту. Наразі тут тривають роботи.
- Оріхівську стелу у Запорізькій області відновили після російського обстрілу. Тепер на ній знову можуть розміщувати прапори.
📢 Inform.zp.ua створює спільноту тих, кому не байдуже Запоріжжя. Ми щодня працюємо, щоб ви першими дізнавалися важливі новини та знали правду про події в регіоні. Якщо вам важлива наша робота — долучайтеся до монобази та підтримуйте редакцію за посиланням ❤️