У Запоріжжі до Дня матері вшанували матерів, дружин та опікунок загиблих і зниклих безвісти українських військових. У «Незламному хабі» палацу культури «Орбіта» 27 жінкам вручили відзнаку міськради «Жіноче серце».
Про це повідомили у Запорізькій міській раді.
Нагородження провели для матерів, дружин, піклувальниць і опікунок оборонців України, які загинули або зникли безвісти під час війни. Секретарка міськради Регіна Харченко зазначила, що відзнака має стати символом підтримки та вдячності жінкам, які виховали українських військових. Вручати її планують і надалі під час пам’ятних та державних дат.



Раніше ми повідомляли, що перша церемонія вручення спеціальної відзнаки виконавчого комітету міськради «Жіноче серце» відбулася з нагоди Дня Української Жінки. Під час неї в.о міського голови Регіна Харченко вручила 19 відзнак.
Загалом почесну відзнаку вручатимуть кілька разів на рік: до Дня Української жінки (25 лютого), Дня матері (друга неділя травня), Дня пам’яті загиблих Захисників і Захисниць України (29 серпня), а також напередодні різдвяних і новорічних свят.
📢 Inform.zp.ua створює спільноту тих, кому не байдуже Запоріжжя. Ми щодня працюємо, щоб ви першими дізнавалися важливі новини та знали правду про події в регіоні. Якщо вам важлива наша робота — долучайтеся до монобази та підтримуйте редакцію за посиланням ❤️