У ніч проти 7 листопада російські війська завдали удару по території Запорізької області.
Про це повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров.
Унаслідок нічної атаки окупантів в одному з районів Запоріжжя вибило вікна у багатоповерхівках та будівлі дитячого садка.


Попередньо, обійшлося без постраждалих. На місці працюють рятувальники та комунальні служби, які ліквідовують наслідки удару.
Жителів закликають не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та залишатися в укриттях під час загрози обстрілів.
Раніше ми повідомляли, що російські війська навмисно атакували службовий автомобіль ДСНС на Запоріжжі, внаслідок чого четверо рятувальників зазнали поранень.
Читайте також:
У Запоріжжі будують новий хірургічний корпус обласної дитячої лікарні за понад 450 млн грн. Завершити планують до березня 2026 року.
З 15 листопада розпочинається прийом заявок на державну допомогу в розмірі 1000 гривень. Крім того, у межах програми «Тепла зима» окремі категорії громадян зможуть отримати по 6500 гривень.
У Запоріжжі запрацював новий український застосунок Sympto.me, який доступний у всіх Центрах первинної медико-санітарної допомоги міста.
📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням👈