Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Росіяни незаконно відкрили відділення “Сбербанку” в окупованих Мелітополі та Бердянську

Росіяни незаконно відкрили відділення “Сбербанку” в окупованих Мелітополі та Бердянську

Росіяни незаконно відкрили відділення “Сбербанку” в окупованих Мелітополі та Бердянську

В окупованих Мелітополі та Бердянську росіяни відкрили партнерські відділення найбільшого російського банку “Сбербанк”.

Про це повідомив гауляйтер Запорізької області Євген Балицький.

Раніше “Сбербанк” відмовлявся працювати навіть тимчасово окупованому Криму, побоюючись західних санкцій. Але через повномасштабне вторгнення Росії в Україну санкції проти банку все одно були запроваджені.

Нагадаємо, на тимчасово окупованих територіях, зокрема, й в Запорізькій, не працює українська банківська система. Росіяни поступово виводять обіг української валюти з ТОТ, забороняючи розраховуватися гривнями та проводити будь-які фінансові операції. Натомість на загарбаних територіях окупанти відкривають відділення російських банків.