Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » 867-й день війни: підсумки дня в Запорізькій області

867-й день війни: підсумки дня в Запорізькій області

867-й день війни: підсумки дня в Запорізькій області

ЗСУ

Як минув 867-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрали головні новини для Запоріжжя та області за сьогодні.

  • 8 липня російська армія завдала ракетного удару по об’єкту інфраструктури у Вільнянську. Прилетіли дві ракети із Криму.
  • НЕК “Укренерго” не будуть вимірювати рівень фактичного споживання в липні.

З 9 по 24 липня “Укренерго” планували провести вимірювання фактичного рівня споживання у кожній області. Це передбачало скасування відключень для кожної області в один з днів протягом цих двох тижнів. 

Але, ввечері 8 липня, вони відмінили скасування. Причиною вказали значний дефіцит потужності в енергосистемі та зростання споживання через спеку. 

  • Росіяни здійснили незначне просування у Запорізькій області.

Російські війська нещодавно просунулися вперед на заході Запорізької області на тлі тривалих позиційних боїв у цьому районі 8 липня.

  • 60-70% водопровідних мереж у Запорізькій області були побудовані понад 50 років тому. Наразі вони вичерпали свій експлуатаційний ресурс і знаходяться в незадовільному стані.

ЮНІСЕФ виділив 17 мільйонів гривень на ремонт водопровідних мереж у громадах Запорізької області. Роботи виконуватиме КП «Облводоканал».

  • Декілька місяців тому в сквері Тарасова, що напроти ТЦ “Україна”, почали з’являтися нові кіоски. У мешканців Запоріжжя виникли питання щодо законності встановлення цих конструкцій на території зони відпочинку.

 Встановлені кіоски знаходяться на ділянці, де розташоване кафе “Наутілус”.

  • Сьогодні, 9 липня, російські окупаційні війська атакували село Біленьке Запорізької області.

Ворог завдав удару по обʼєкту соціальної інфраструктури. Пошкодив житлові та виробничі будівлі. Зазнав поранень місцевий мешканець.