Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » ЖКГ » Стан водопровідних мереж у Запорізькій області: ЮНІСЕФ виділив 17 мільйонів гривень на ремонт

Стан водопровідних мереж у Запорізькій області: ЮНІСЕФ виділив 17 мільйонів гривень на ремонт

Стан водопровідних мереж у Запорізькій області: ЮНІСЕФ виділив 17 мільйонів гривень на ремонт

Гендиректор КП «Облводоканал» Сергій Басанський. Фото: ЗОВА

60-70% водопровідних мереж у Запорізькій області були побудовані понад 50 років тому. Наразі вони вичерпали свій експлуатаційний ресурс і знаходяться в незадовільному стані.

Про це повідомив генеральний директор КП «Облводоканал» Сергій Басанський під час брифінгу в медіацентрі Запорізької ОВА.

ЮНІСЕФ виділив 17 мільйонів гривень на ремонт водопровідних мереж у громадах Запорізької області. Роботи виконуватиме КП «Облводоканал».

Найгірша ситуація з водопостачанням спостерігається в Кушугумі, Малокатеринівці та Балабиному, а також на напрямку Вільнянськ – Новомиколаївка. Водопровідні мережі в цих населених пунктах потребують ремонтів. Міжнародні кошти будуть спрямовані, зокрема, на ці ремонти.

“ЮНІСЕФ виділив 17 мільйонів гривень. На ці кошти ми замінимо запірну арматуру та аварійні ділянки трубопроводів – як магістральних, так і розподільчих внутрішньоселищних. Також буде проведена заміна приладів обліку на більш сучасні, ремонт наявних та будівництво нових колодязів,” – зазначив Сергій Басанський, генеральний директор КП «Облводоканал».

Наразі КП закуповує всі необхідні матеріали. Ремонтні роботи розпочнуться у серпні.

Сергій Басанський також зазначив, що прилади обліку води у споживачів фіксують недостатній облік питної води. Через відсутність технічної води деякі громадяни використовують питну воду для поливу, що призводить до її нестачі для побутових потреб.

Нагадаємо, у Запоріжжі комунальне підприємство нараховувало споживачам вартість за користування водою за завищеними тарифами. “Водоканалу” довелося зробити перерахунок, а посадовця з підприємства оштрафували.

Фахівці виявили, що підприємство частково включило витрати, які також були в платіжці за абонентське обслуговування послуги з централізованого водопостачання.