Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » ЖКГ » “Водоканал” стягнув зайві 230 тисяч гривень із запоріжців: як оскаржити нарахування

“Водоканал” стягнув зайві 230 тисяч гривень із запоріжців: як оскаржити нарахування

“Водоканал” стягнув зайві 230 тисяч гривень із запоріжців: як оскаржити нарахування

вода

У Запоріжжі комунальне підприємство нараховувало споживачам вартість за користування водою за завищеними тарифами. “Водоканалу” довелося зробити перерахунок, а посадовця з підприємства оштрафували.

Про завищення тарифів стало відомо під час позапланової перевірки підприємства Держпродспоживслужбою, повідомили в пресслужбі.

Фахівці виявили, що підприємство частково включило витрати, які також були в платіжці за абонентське обслуговування послуги з централізованого водопостачання.

“Таким чином, підприємством застосовувався економічно необґрунтований тариф на послуги з централізованого водопостачання”, – зазначають в Держпродспоживслужбі.

За результатами перевірки, підприємству довелося зробити перерахунок та повернути споживачам зайво нараховану суму — 227,16 тис. грн. Посадовця з підприємства, який винний у цьому, притягнули до адміністративної відповідальності, оштрафувавши на 2,55 тис.грн.

У разі виникнення сумнівів щодо правильності формування, встановлення та застосування державних регульованих тарифів на комунальні послуги надсилайте до Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області відповідне офіційне звернення, оформлене згідно з вимогами Закону України «Про звернення громадян»:

у паперовому вигляді на поштову адресу: пр. Маяковського, 20 А, м. Запоріжжя, 69036;

через електронну форму на офіційному вебпорталі Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області за посиланням:

Для належного розгляду питань, викладених у зверненні, просимо зазначати у ньому наступну інформацію:

повне найменування суб’єкта господарювання (ТОВ, ПП, ПрАТ – юридична особа, ФОП);

адресу місцезнаходження суб’єкта господарювання (юридичну адресу);

адресу місця провадження господарської діяльності суб’єкта господарювання (фактичну адресу об’єкта торгівлі – крамниці, аптечного закладу, АЗС тощо);

факт порушення суб’єктом господарювання вимог законодавства щодо формування встановлення та застосування державних регульованих цін.

До звернення додавайте документи чи їх копії, що підтверджують факти порушення суб’єктом господарювання вимог законодавства про ціни та ціноутворення (чеки, інші розрахункові документи тощо) (за наявності).

Як писав раніше Inform.zp.ua, з 1 червня НКРЕКП встановив нові тарифи. У Запоріжжі непобутові споживачі платитимуть 22,88 грн за водопостачання та 14,32 грн за водовідведення, «Облводоканал» надаватиме послуги своїм абонентам за тарифами – 27,96 грн за водопостачання та 41,3 грн за водовідведення (ціни вказані без ПДФ за 1 м³).