Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » Громади Запорізької області отримали 4 позашляховики

Громади Запорізької області отримали 4 позашляховики

Громади Запорізької області отримали 4 позашляховики

Запорізькі громади отримали 4 позашляховики. Фото: Запорізька ОДА/Запорожские громады получили 4 внедорожника. Фото: Запорожская ОГА

Чотири громади області отримали по автівці Toyota Land Cruiser від Німецького товариства міжнародного співробітництва. Позашляховики допоможуть у транспортуванні гуманітарних вантажів та евакуації людей.

Про це повідомили на сайті Запорізької ОДА.

Ключі від позашляховиків отримали керівники чотирьох громад: Комишуваської, Гуляйпільської, Степногірської та Вільнянської. Вони перебувають під ворожими обстрілами, тому є постійна потреба у транспорті для виконання гуманітарних виїздів.

“В громаді є населені пункти, до яких важко доїхати. Тому нову машину будемо використовувати для доставки в ці села гуманітарної допомоги – продуктових та гігієнічних наборів”, – розповів Сергій Ярмак, начальник Гуляйпільської міської військової адміністрації.

Передача позашляховиків відбулася за сприяння посла Німеччини в Україні Мартіна Єгера. У квітні він відвідав Запорізьку область. За словами голови Запорізької ОДА Івана Федорова, підтримка від німецьких партнерів дуже важлива і своєчасна.

Раніше Inform.zp.ua писав, що дев’ять військових частин на Запорізькому напрямку отримали військову техніку на 30 млн гривень. Дрони, РЕБи, автівки тепер допомагають бійцям.