Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Запоріжжяобленерго скоротили графік відключень світла в Запоріжжі 5 липня: які зміни

Запоріжжяобленерго скоротили графік відключень світла в Запоріжжі 5 липня: які зміни

Запоріжжяобленерго скоротили графік відключень світла в Запоріжжі 5 липня: які зміни

Ілюстративне фото / Иллюстративное фото

У Запоріжжі 5 липня не вимикатимуть одночасно три черни з 11:00 до 15:00. Через це скорочено тривалість вимкнень для черг 6 та 1.

Про це повідомили в Запоріжжяобленерго.

“За вказівкою НЕК «Укренерго» сьогодні, 05 липня, тривалість вимкнення трьох черг одночасно скорочено, з 11:00 до 15:00 вимикатимуться одночасно по дві черги”, – зазначили в обленерго.

Тож тривалість вимкнень для черг 6 та 1 також буде меншою:

Черга 6 вимикається з 08:00 до 11:00,
черга 1 – з 15:00 до 16:00.Решта графіку – без змін.

Адреси для кожної з черг та Схема застосування ГПВ на липень.

Як писав раніше Inform.zp.ua, сьогодні, 5 липня, в Запоріжжі та Запорізькій області будуть діяти погодинні відключення електроенергії протягом доби.

Чому почалися відключення світла

Дефіцит в енергосистемі Україні стався внаслідок ракетних ударів ворога по українським електростанціям.

Чому графіки публікують ввечері, а потім змінюють

Графіки погодинних відключень «Запоріжжяобленерго» публікує зазвичай ввечері, коли “Укренерго” надає інформацію про ліміти енергоспоживання по області на наступну добу. “Поки цієї інформації немає – відсутнє й розуміння, наскільки треба скоротити споживання електроенергії, скільки споживачів мають бути залучені до цього процесу і т. ін. Щойно отримуємо обмеження – а це відбувається ввечері, – ми формуємо графіки та публікуємо їх. В середньому, інтервал між отриманням лімітів та оприлюдненням графіків становить до 30 хвилин”, – пояснили в обленерго.

Графік на тиждень наперед неможливо створити через нестабільну ситуацію в енергосистемі.

Нова схема графіків

У Запоріжжі розробили нову схему застосування графіків, згідно з якою електроенергію будуть вмикати не менше ніж на 4 години. Це пов’язано з побажаннями запоріжцями, які непокояться за стан техніки під час відключень електроенергії.