Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » ЖКГ » Дефіцит електроенергії зростає: оновлений алгоритм формування ГПВ у Запорізькій області

Дефіцит електроенергії зростає: оновлений алгоритм формування ГПВ у Запорізькій області

Дефіцит електроенергії зростає: оновлений алгоритм формування ГПВ у Запорізькій області

Графіки відключень світла / Графики отключения света

Ситуація в Об’єднаній електросистемі залишається складною як у Запорізькій області, так і по всій Україні. Дефіцит електроенергії продовжує зростати через постійні обстріли електростанцій та масове використання кондиціонерів під час спеки.

Про це повідомила речниця ПАТ «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко під час брифінгу в Медіацентрі ОВА, передає пресслужба ЗОВА.

Через зростання споживання та дефіцит електроенергії в мережі, енергетики Запорізької області оновили алгоритм формування графіків погодинних відключень електрики (ГПВ). Попередній алгоритм передбачав участь у графіках однієї або двох черг споживачів одночасно. Наразі, через зростання дефіциту, відключатимуть одразу три черги.

“Коли почалися вимкнення для трьох черг, були ситуації, коли інтервали між знеструмленнями для деяких черг становили не більше двох годин. Ми розуміємо, що цього замало. Тим більше зараз спека, у людей є холодильники вдома, які просто не встигають охолонути. Тому ми переглянули схему. Наразі інтервали між вимкненнями, навіть за умови вимкнення трьох черг одночасно, становлять не менше чотирьох годин”, – зазначила Зореслава Цупренко.

Причиною затримок при ввімкненні світла може бути вихід з ладу автоматичного обладнання енергетиків, яке не розраховане на часті вимкнення. Якщо таке трапляється, час увімкнення для частини адрес затримується, поки енергетики не відремонтують устаткування.

Нагадаємо, чому вимикають світло ввечері, а не в день коли всі на роботі, скільки будуть ще змінюватися графіки відключень та інші найпоширеніші коментарі серед споживачів на які відповів ПАТ Запоріжжяобленерго.