Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » 861-й день війни: підсумки дня в Запорізькій області

861-й день війни: підсумки дня в Запорізькій області

861-й день війни: підсумки дня в Запорізькій області

ЗСУ

Як минув 861-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрали головні новини для Запоріжжя та області за сьогодні.

Григорій Оганнісян, батько вбитого росіянами підлітка Тіграна Оганнісяна, заявив, що окупаційна влада в тимчасово окупованому Бердянську планує провести таємне поховання Тіграна і Микити Ханганова.

Голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров підписав розпорядження щодо скасування військової комендатури міста Запоріжжя.

Вчора, 2 липня, у мережі ширилося відео, на якому зафільмували велику кількість мертвої риби біля берегів острову Хортиця. Причиною цього явища є скид води з Дніпровської ГЕС.

Поїзд №128 “Запоріжжя – Львів” став найпопулярнішим у червні, перевізши 65 426 пасажирів протягом місяця.

 В історико-культурному комплексі «Запорозька Січ» на запоріжців чекає нова культурна подія — виставка «Козак Мамай». Виставка присвячена одному з найулюбленіших фольклорних персонажів української культури, Козаку Мамаю.