Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Викрили групу осіб, яка жорстоко поводилась із цивільними у Токмаку: деталі

Викрили групу осіб, яка жорстоко поводилась із цивільними у Токмаку: деталі

Викрили групу осіб, яка жорстоко поводилась із цивільними у Токмаку: деталі

Токмак

Вчора, 2 липня, викрили чотирьох громадян України, які незаконно затримували цивільних та застосовували до них фізичну силу. Ними є співробітники окупаційного правоохоронного органу Токмака. Їм повідомили про підозри. 

Про це заявили у Запорізькій обласній прокуратурі.

За даними слідства, це начальник ізолятора, керівник та ще двоє співробітників так званого «Токмацкого ГО ГУ МВД в Запорожской области». Вони об’єднались, щоб підтримувати та реалізовувати політику рф.

Викрили групу осіб, яка жорстоко поводилась із цивільними у Токмаку
Фото: Запорізька обласна прокуратура

Встановили, що підозрювані утримували мирне населення без достатньої кількості спальних місць, вентиляції та доступу до чистого повітря. Не надавали і медичну допомогу. Крім цього, вони застосовували фізичну силу та змушували будувати фортифікаційні споруди для російської армії. Також знайшлися підтвердження тому, що за участю підозрюваних примусово перемістили п’ятеро цивільних з тимчасово окупованої території Запорізької області.

Чотирьом громадянам України повідомлено про підозру за фактом порушення законів та звичаїв війни, вчиненим групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 КК України) та за фактом колабораційної діяльності (ч. 7 ст. 111-1 КК України), стосовно двох із них ухвалено обвинувальні вироки.

Нагадаємо, нещодавно правоохоронці встановили особу чоловіка, який може бути причетний до вбивства посадовця Запорізької міської ради Максима Денщіка.