Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Де просувалися росіяни в Запорізькій області (КАРТА)

Де просувалися росіяни в Запорізькій області (КАРТА)

Де просувалися росіяни в Запорізькій області (КАРТА)

Карта: ISW

На заході Запорізької області тривали позиційні бої, але ніяких змін на лінії фронту не відбулося. 29 і 30 червня російські війська продовжили наземні атаки.

Про це повідомляють аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

Росіяни мали намір просунутися в районі Роботино, на північ від Роботино біля Новоданилівки, на схід від Роботино біля Вербового і на північний схід від Роботино біля Малої Токмачки і Чарівного.

Читайте також:

  • Голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров під час телемарафону розповів про допомогу, на яку можуть розраховувати постраждалі внаслідок атаки на Вільнянськ.
  • Росія незаконно утримує понад 14 тисяч українських громадян.
  • Президент Володимир Зеленський продовжує переговори з міжнародними партнерами спрямованих на захист українських міст, і наголошує на необхідності завдавати ударів по російській військовій інфраструктурі та аеродромах.