Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » Росіяни запустили ракети по центру Вільнянська: серед загиблих двоє дітей

Росіяни запустили ракети по центру Вільнянська: серед загиблих двоє дітей

Росіяни запустили ракети по центру Вільнянська: серед загиблих двоє дітей

Ракетний обстріл Вільнянська.
Фото: Inform.zp.ua

Сьогодні, 29 червня, російські окупаційні війська здійснили ракетний обстріл міста Вільнянськ у Запорізькому районі. Кількість загиблих внаслідок ворожого удару зросла.

Про це повідомляє голова ЗОВА Іван Федоров.

За його словами, росіяни поцілили в центр Вільнянська. Наразі відомо, що 7 людей загинули, серед них двоє дітей, та щонайменше 10 людей зазнали поранень.

Нагадаємо, раніше повідомляли про 6 загиблих та 8 постраждалих.

Відомо, що під час останньої атаки росіяни обстріляли місто Вільнянськ Запорізького району. Пошкоджені об’єкт критичної інфраструктури, магазин та житлові будинки.

Подробиці поки уточнюються.