Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Зросійщення та військове виховання: що відбувається з дітьми з окупованих територій

Зросійщення та військове виховання: що відбувається з дітьми з окупованих територій

Зросійщення та військове виховання: що відбувається з дітьми з окупованих територій

Юнармія / Юнармия

Українських дітей із Запорізької області примусово відправляють до Росії на так звані «табори відпочинку». Ці поїздки включають екскурсії в Москву, де діти змушені виступати з доповідями про «цілі СВО» (спеціальної воєнної операції) та відвідувати головний воєнний храм Російської Федерації.

У «таборі відпочинку» у Волгоградській області запорізьких дітей навчатимуть основам інженерної, тактичної та вогневої підготовки, тактичної медицини, управління та протидії БПЛА, парашутної підготовки. Кульмінацією зміни стане військово-патріотична гра «Зарница».

«Відпочинок на узбережжі» в Криму перетворюється на просвітницькі та патріотичні пропагандистські заходи та майстер-класи. Вся освітня та молодіжна політика на захоплених територіях спрямована виключно на зросійщення та мілітаризацію юних українців.


Нагадаємо, співробітники Служби безпеки України (СБУ) повідомили про підозру у колабораціонізмі родичу Євгена Балицького, псевдоочільника окупаційної Запорізької військово-цивільної адміністрації. За даними слідства, чоловік добровільно очолив Мінкульт тимчасово захоплених територій регіону.