Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Економіка » Подання заяв до Реєстру збитків через Дію: нові можливості для власників зруйнованого житла

Подання заяв до Реєстру збитків через Дію: нові можливості для власників зруйнованого житла

Подання заяв до Реєстру збитків через Дію: нові можливості для власників зруйнованого житла

Фото: ГУ Нацполіції Запорізької області / Фото: ГУ Нацполиции Запорожской области

Власники зруйнованого житла можуть подати заяву до міжнародного Реєстру збитків через Дію.

Відтепер власники зруйнованого житла на тимчасово окупованих територіях чи в зонах бойових дій зможуть подати заяву до міжнародного Реєстру збитків через застосунок Дія. Про це повідомили в Кабінеті міністрів України, а наразі стартувало бета-тестування оновленого сервісу.

Цей крок є важливим для забезпечення компенсації за втрати, спричинені війною. Долучитись до тестування можна, навіть якщо житло знаходиться на окупованих територіях або в зонах бойових дій, право власності не зареєстроване в Реєстрі речових прав на нерухоме майно, немає акту від місцевої влади про обстеження пошкодженого або знищеного житла і ви не подавались на єВідновлення.

Нагадаємо, що дані з цього Реєстру стануть основою для репарацій, які Росія має заплатити Україні.


Нагадаємо, речник ВМС України Дмитро Плетенчук повідомив, що вночі 22 червня російські війська вперше здійснили запуск ракет “Калібр” з акваторії Азовського моря.