Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Економіка » Вікові надбавки до пенсії: кому і скільки належить

Вікові надбавки до пенсії: кому і скільки належить

Вікові надбавки до пенсії: кому і скільки належить

Пенсіонери / Пенсионеры

Хто з українців може отримати надбавки до пенсії: роз’яснення фахівців.

Деякі пенсіонери в Україні мають право на отримання додаткових коштів до пенсії. Відповідно до чинного пенсійного законодавства, вікові надбавки до пенсії призначаються особам, які досягли 70 років. Про це повідомляє Пенсійний фонд України.

Розмір надбавки залежить від віку пенсіонера та збільшується кожні п’ять років. Зокрема, пенсіонери можуть отримати:

  • Від 70 до 74 років включно – щомісяця додатково до 300 грн;
  • Від 75 до 79 років включно – до 456 грн;
  • Від 80 років – до 570 грн.

Доплати до основної пенсії людина отримує з місяця, коли у неї день народження. До Пенсійного фонду України додатково звертатись не потрібно. Вікову надбавку призначають громадянам, якщо їхня пенсійна виплата менша за 10 340,35 грн.

Нагадаємо, що відмова від призначення пенсії в 60 років та вихід на заслужений відпочинок пізніше дозволяють збільшити розмір пенсійних виплат.


Читайте також: Уфінансовому комітеті Верховної Ради найближчим часом очікують від Кабінету Міністрів України конкретні пропозиції щодо збільшення ставок деяких податків з метою збільшення доходів державного бюджету.